Чому з сервісом carVertical у вас більше шансів купити якісне авто?

Чому з сервісом carVertical у вас більше шансів купити якісне авто? фото

Придбання вживаного автомобіля - це завжди певний ризик з боку покупця. Власник машини може приховати деякі факти з історії свого транспортного засобу. Щоб люди не купували "кота в мішку", з'явилися сервіси, які перевіряють історію автомобілів. Про один з них поговоримо більш докладніше.

Чому з сервісом carVertical у вас більше шансів купити якісне авто? фото 1

Що таке сервіс carVertical та як ним користуватися?

Автомобільна промисловість не стоїть на місці. Вона постійно розвивається. Швидкість придбання автомобілів збільшується навіть більше за темп життя. Автомобільне шахрайство теж розвивається паралельно. Одна з найбільш значних проблем - це маніпуляції, пов'язані з історією вживаних автомобілів. Для боротьби з цим явищем з'явилося багато онлайн-платформ для перевірки історії автомобілів. Але далеко не всі з них роблять свою роботу якісно. Звіти про історію автомобілів є неповними та погано оформленими. Лише декілька таких сервісів роблять вичерпні звіти, в яких є вся інформація про машину від "А" до "Я".

Одним з таких сервісів є онлайн-платформа carVertical. Вона працює у 25 країнах, серед яких Польща, Німеччина, Великобританія та США. До речі, Німеччина та США входять до списку ТОП-3 країн, з яких українці імпортують вживані автомобілі. Доповнює цей список Японія. СarVertical планує вийти на автомобільний ринок інших країн: Південно- Африканської Республіки, Австралії тощо.

Сервіс з перевірки історії автомобілів carVertical визнано одним з найкращих європейських стартапів у 2019 році. Консультативна рада компанії складається з фахівців, які мають досвід роботи в найбільших компаніях-автовиробниках, таких як BMW, Tesla, FIAT і General Motors.

Згадки про цю онлайн-платформу можна знайти на сторінках авторитетних ЗМІ, таких як Cision.

Для перевірки історії вживаного автомобіля на цій онлайн-платформі необхідно вести VIN-код вживаного автомобіля, після чого дочекатися відповіді системи за вашим запитом. VIN-код складається з 17 символів (цифр і латинських букв). Його можна подивитися в техпаспорті в рядку "Номер шасі". У деяких країнах, у тому числі в Україні, звіт про історію вживаного автомобіля можна отримати за допомогою номерних знаків. Якщо у звіті буде замало інформації, компанія поверне вам гроші. Також потрібно вказати адресу вашої електронної пошти, куди сервіс надішле звіт.

Головна мета звітів - зробити світову автомобільну промисловість більш прозорою, чесною та надійною. Це допоможе назавжди змінити глобальний ринок вживаних автомобілів у кращий бік. Таким чином, шахраї більше не зможуть обдурювати покупців вживаних автомобілів.

Чому з сервісом carVertical у вас більше шансів купити якісне авто? фото 2

Переваги carVertical над іншими сервісами

1) Велика база даних пошкоджених автомобілів

База даних carVertical включає інформацію про більш ніж 50 млн автомобілів, пошкоджених у Європі та Північній Америці. Ця інформація постійно оновлюється, тому звіти про історію автомобілів містять тільки найактуальніші дані про збитки, спричинені аваріями, вандалізмом і стихійними лихами.

2) Звіт "єдиного вікна"

Платформа carVertical формує звіти про історію автомобілів у рамках "єдиного вікна". Це означає, що один звіт включає всю інформацію про вживаний автомобіль на сьогоднішній момент: від технічного обслуговування до фотоматеріалів. Дані про вживаний автомобіль збираються з різних джерел, державних й приватних. Клієнтам не потрібно купувати нічого додатково. Таким чином, ви заощаджуєте не тільки гроші, але й свій час.

3) Отримання даних безпосередньо з транспортних засобів

Компанія carVertical є першим в світі постачальником звітів про історію автомобілів, який частину своїх даних безпосередньо отримує в режимі реального часу. Отримана таким чином інформація не затримується в різних базах даних, тому вона більш оперативна і її важче сфальсифікувати.

4) Легка для розуміння інформація

Далеко не всі люди добре розбираються в автомобільній тематиці. Саме тому звіти про історію автомобілів написані простою доступною мовою. Вони мають чітку структуру та графічні зображення. Знання спеціальних термінів не потрібні.

5) Найсучасніша технологія блокчейн

На відміну від інших сервісів по перевірці історії автомобілів, carVertical використовує новітню технологію блокчейн, яка не дає маніпулювати даними. Такі звіти про історію автомобілів неможливо змінити, спотворити, підробити або видалили завдяки цій технології. Команда carVertical обробляє і перевіряє всі дані, а технологія блокчейн підтверджує їх достовірність. Нові технології - новий рівень прозорості й довіри.

Які дані ви можете знайти у звіті від carVertical?

1. Дата та місце (країна) виготовлення автомобіля;

2. Перелік оригінального устаткування, яке знаходилося в заводській комплектації;

3. Правдиві показники одометра в різні періоди часу;

4. Історія технічного обслуговування автомобіля;

5. Перелік нещасних випадків або пошкоджень, завданих окремим транспортним засобам;

6. Список прихованих пошкоджень;

7. Характерні дефекти для даної моделі автомобіля;

8. Перелік адміністративних подій (дата реєстрації, зміна власника тощо);

9. Відгуки про модель;

10. Фотографії з минулих періодів використання автомобіля;

11. Інформація про діяльність автомобіля з різних державних документів (чи застосовувався автомобіль як таксі, поліцейський, вантажний, учбовий тощо);

12. Ідентифікація та технічні характеристики автомобіля;

13. Інформація про те, чи знаходиться машина в базах даних викрадених автомобілів;

14. Зображення місцезнаходження всіх VIN-номерів на кузові автомобіля;

15. Корисні поради (наприклад, на що звернути увагу під час технічного огляду).

Висновок

Під час переговорів із власником вживаного авто завжди потрібно пам'ятати одне просте висловлювання: "Довіряй, але перевіряй". Це дуже добре, якщо ви довіряєте продавцеві, але перевірка історії машини не буде зайвою. Платформа carVertical - це гарний варіант для такої перевірки. Таким чином, ви гарантуєте собі та своїм пасажирам спокій та безпеку. Тому що будь-яка технічна несправність може призвести до серйозної аварії. Краще витратити до 20 доларів на придбання звіту про історію автомобіля, ніж робити потім дорогий ремонт.