ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ І ЗБЕРЕГТИ НЕРВИ: ЯК КУПИТИ АВТО НА АУКЦІОНІ З WEST AUTO HUB

ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ І ЗБЕРЕГТИ НЕРВИ: ЯК КУПИТИ АВТО НА АУКЦІОНІ З WEST AUTO HUB фото

Стати власником хорошого авто з аукціону, оминувши шахраїв, зекономивши кругленьку суму та десятки годин свого життя абсолютно реально.  

Що таке автоаукціон?

Автоаукціон – це закритий  інтернет-майданчик, на якому  продають  вживані автомобілі. Доступ до інтернет-аукціонів надається тільки автодилерам, тож приватні особи брати участі в них не можуть. Тут на допомогу вам прийде команда WEST AUTO HUB.

Чи можна купити авто на аукціоні Європи? 

Звичайно! Ризик отримати неприємний сюрприз у вигляді пошкодженого авто мінімальний, тому що вся інформація про пошкодження буде заздалегідь вказана в протоколі огляду. 

WEST AUTO HUB допомагає вам зробити покупку автомобіля в Європі, а також оформлює всі необхідні документи, номери і страховку. Все, що буде вам необхідне на митниці,  ми  підготуємо, а також проконсультуємо вас із будь-якого питання. Ми укладаємо з вами угоду, оформлюємо все від А до Я і завжди на зв'язку, тож приводів для хвилювання у вас не буде. Та й економія часу величезна.

Отримати консультацію можна тут.

Навіщо ми це робимо?

ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ І ЗБЕРЕГТИ НЕРВИ: ЯК КУПИТИ АВТО НА АУКЦІОНІ З WEST AUTO HUB фото 1

Зважаючи на наш досвід, ми добре знаємо, де автодилери беруть автівки, які потім продають за завищеною ціною. Натомість клієнти WEST AUTO HUB можуть купити автомобіль максимальної якості в тій же Німеччині, однак за реальною ціною.

Чому автомобілі на аукціонах дешевші?

В основному на аукціонах продаються автомобілі, які належать лізинговим компаніям і передаються в користування фірмам, які після закінчення терміну лізингу не продають їх самостійно, а віддають назад. Так як лізингова компанія на цих автомобілях вже заробила – вона готова продати їх за мінімальною рентабельною для неї ціною без високої маржі, як у автосалонів.

Як відбувається процес купівлі?

Ви заповнюєте заявку на бажане авто. Вказуєте максимальну аукціонну ставку БРУТТО, тобто до вирахування 19% податку на додану вартість (ПДВ). Оплачуєте рахунок на депозит. Ми починаємо підбирати варіанти під ваш запит. Надсилаємо вам протоколи оглядів авто, а згодом викуповуємо на аукціоні обраний вами автомобіль. А ви забираєте його у нас повністю готовим до використання.

Підібрати авто з аукціону?
Зв’яжіться з нами — з радістю допоможемо
request

Перелік популярних автоаукціонів:

destacar.org

autobid.de

www.auto1.com

www.exleasingcar.com.ua

pl.bca-europe.com

copart.de

www.aldcarmarket.com

www.alphabet-used-cars.pl

www.athloncarplaza.com

www.caroutlet.eu

www.kvd.se

www.buchbinder-sale.de

www.adesa.eu

www.autorola.pl

www.carauktion.ch

bidcar.eu

www.alcopa-auction.fr

portal.automotivetradecenter.com

www.klaravik.se

www.kvdpro.com

poleasingowe.pl

www.auksjonen.no

poleasingowe.carefleet.pl

usedcars.center

leaseplanauctions.com