Авто з США

Замовляй авто з США з вигодою до 40% разом із партнером WAH - FIDRIK COMPANY

Авто з США
Економте час. Уся бюрократія та клопоти з документами — за нами
Довіряйте кошти надійній компанії, у нас всі оплати на офіційні рахунки
Отримуйте авто з перевіреною історією та без скрученого пробігу

Чому обирають нас?

Fidrik Сompany має багаторічний досвід у покупці автомобілів із США, що гарантує надійність та ефективність наданих послуг. 

WAH разом із партнерами забезпечує повний спектр послуг, включаючи підбір автомобіля, викуп на аукціоні, оформлення документів, транспортування та доставку до місця призначення, розмитнення. 

Ми працюємо на основі офіційних договорів і забезпечуємо чітку прозорість у всіх етапах покупки автомобіля. Кожен клієнт для нас унікальний, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, враховуючи всі вимоги та побажання.

Чому обирають нас?

Хочу авто

car

Етапи співпраці

Безкоштовна консультація

Менеджер допоможе вам визначитись з моделлю, підібрати необхідні варіанти, зробити попередні прорахунки - усе необхідне, щоб бути готовим придбати авто.

Договір

Ми працюємо на основі офіційного договору, з фіксованою сумою за авто та послуги; в них чітко прописані обов'язки обох сторін, і ми відповідаємо за його дотримання.

Оплата

Платіж є поетапним; після придбання авто буде сформовано інвойс на оплату першої частини: суми купівлі авто, аукціонного збору, транспорту по США та транспорту морем.

Доставка

Перед завантаженням в контейнер ми отримуємо додаткові фото авто. Завантажений контейнер прямує до найближчого порту в США, а далі - в Клайпеду; в дорозі вантаж страхується, ми здійснюємо відстеження та підтримуємо зв'язок з клієнтом.

Зв'язок

По усім питанням стосовно авто ви можете звернутися до будь-якого з наших менеджерів - тут вам детально нададуть усю необхідну інформацію.

Економія

Авто з США - це хороший шанс, при якому можна вигідно придбати потрібне авто з економією від 20 до 40%.

Відгуки наших клієнтів

VW Pasat

AvtoMag-Vag

Дуже порядні люди, брали я і зі своїми друзями не одне авто. Головне все як говорять по ціні так і все виходить. Час доставки звісно не все залежить від них, але вони все роблять що можливо з їх сторони, щоб авто приїхало в той час якій вони прорахували. РЕКОМЕНДУЮ !!!

text

AUDI Q5

Богдан Лученко

Це вже третє авто, яке замовляю через хлопців. Однозначно рекомендую!!! Підібрали і виграли авто з мінімальними пошкодженнями, ціна 🔥. Супроводжували на всіх етапах, до отримання мною авто.

text

VW Tiguan

Ярослав Брас

Відкриті та щирі хлопці. Компетентні у своїй справі, виправдали очікування і навіть більше... Дуже сподобалася співпраця, мені рекомендували і Я РЕКОМЕНДУЮ!!!

text
Продати своє, замовити нове

Продати своє, замовити нове

Автомаркет замість авторинку

Нас часто запитують

Наразі ми купуємо авто з аукціонів Copart та IAAI, перевіряємо його історію обслуговування, пробіг, кількість власників, а також забезпечуємо цілісність авто аж до прибуття в Україну. Вантаж страхується і мінімізуються можливі втрати.

Так, в наявності є достатня кількість авто і про них Ви можете дізнатись на нашому каналі в Телеграм та Інстаграм.

Варто розглядати можливість купівлі авто при бюджеті в 7-8 тисяч $.

В залежності від місця купівлі і порту, з якого авто буде відправлено: в середньому термін доставки від 4 до 8 тижнів морем + 2 тижні на транспорт сушею.

Вартість послуг компанії Fidrik Company - 600$. В цю суму включено підбір авто та індивідуальні консультації, підтримання контакту з перевізником і відстеження вантажу, оформлення документації при розмитненні і аж до моменту зустрічі авто з клієнтом

Авто з США під ключ

Авто з США під ключ

Допоможемо вам із вибором