Як заробляти на імпорті авто: покрокова «інструкція»

Як заробляти на імпорті авто: покрокова «інструкція» фото

Інтерес українців до вживаних авто з-за кордону зростає. Ринок зростає, конкурувати стає складніше. Необхідно шукати нові підходи, оптимізовувати процес. Вашій увазі - поради експертів компанії WEST AUTO HUB, як почати власний автобізнес чи покращити нинішній.

У сучасних умовах торгівля автомобілями з пробігом - це вже не просто “купи дешевше - продай дорожче”. Особливо, коли йдеться про імпортні авто з Європи. На довгому шляху від купівлі за кордоном до продажу авто в Україні доводиться вирішувати багато проблем. Ми визначили основні та знайшли рішення. Зібрані поради дозволять вести цю справу краще: швидше, дешевше, з меншими ризиками та з вищим рівнем сервісу. А значить - бути кращими за інших та заробляти більше

ПІДБІР АВТО ЗА КОРДОНОМ

Потрібно знайти якісне, перевірене, технічно справне авто за найвигіднішою ціною? Очевидно, що шанси зробити це на загальнодоступних ресурсах менші, ніж на спеціалізованих майданчиках.

Купити авто у перевіреному автохаусі можна за допомогою сайту wah.ua. Двічі на тиждень там з'являються ексклюзивні пропозиції від перевірених європейських автодилерів, що співпрацюють з WEST AUTO HUB. Ставши партнером WAH, ви будете регулярно отримувати сповіщення про нові надходження за вигідними цінами. Також WEST AUTO HUB надасть безкоштовний доступ до майже 40 різних автомобільних аукціонів - у тому числі популярних AUTO1, AutoBID, BCA та інших.

Потрібно здійснити попередній технічний огляд авто за кордоном? Не потрібно нікуди їхати - WAH співпрацює із багатьма офіційними сервісами перевірки авто, зокрема DEKRA, TUV, CARVAGO.

Не знання іноземної мови не стане вам на заваді у веденні автобізнесу. Команда WAH вільно розмовляє англійською та німецькою. Це дозволяє проводити переговори, оперативно уточнювати інформацію по авто, процесу купівлі та домовлятися про найкращу ціну. Такі послуги надають безоплатно.

КУПІВЛЯ АВТО

Часто при укладанні договору купівлі-продажу та оплати товару у вас можуть виникати проблеми:

- за кордон готівкою можна перевозити не більше 10 тисяч євро на одну особу;

- багато європейських продавців не хочуть приймати готівку;

- переказати кошти за кордон складно через необхідність здійснення валютних операцій;

- часто продавці відмовляються продавати транспортні засоби українцям та оформлювати експорт в Україну.

Спеціалісти WEST AUTO HUB допоможуть оплатити купівлю безготівково, залагодять всі формальності, гарантовано викуплять транспортний засіб у будь-якій країні світу та забезпечать юридичний супровід.

У разі, якщо потрібно повернути ПДВ після експорту авто, організують переказ коштів на банківський рахунок. Це заощадить час та кошти.

ЕКСПОРТ

Команда WEST AUTO HUB підготує “під ключ” усі документи, необхідні для експорту. У тому числі надасть сертифікат EUR.1 - документ, що підтверджує європейське походження товару. Відповідно до угоди про асоціацію з Європейським Союзом, це дозволить застосувати знижену ставку мита, а отже - додатково зекономити.

ДОСТАВКА

Привезти авто з-за кордону вигідніше автовозом. По-перше, це збереже час: не потрібно їхати за машиною особисто та стояти в черзі на кордоні. Із посиленням карантинних обмежень виїзди за кордон стають складнішими, однак для водіїв вантажних автомобілів вимоги трохи інші. Тож замовляючи доставку машин у WEST AUTO HUB, ви будете впевнені у термінах і забезпечите безперебійну роботу своєму бізнесу. По-друге, це вигідно: привезти 7 авто за раз дешевше, ніж їхати за кожним окремо.

Як заробляти на імпорті авто: покрокова «інструкція» фото 1

Знайти попутний транспорт та водія зручно через систему webex24. Інколи є потреба об'єднати придбані авто під кордоном, та ввезти в Україну однією партією. WEST AUTO HUB пропонує своїм партнерам паркувальні майданчики недалеко від пунктів пропуску Медика - Шегині та Дорогуськ - Ягодин. Згодом усі придбані авто “замитнять” і одразу привезуть на внутрішній митний термінал для швидкого оформлення.

Перевізник - це надійно. Можна укласти договір, який юридично захищатиме від непередбачуваних ситуацій та гарантуватиме терміни і вартість доставки. Усі машини на автовозі будуть застрахованими, ця опція уже включена у послугу.

До речі, офіційному перевізнику послуги доставки можна оплатити безготівково - банківським переказом, та отримати усі необхідні чеки. Якщо замовити доставку на сайті wah.ua, ви зможете отримувати сповіщення та відстежувати процес доставки на кожному з етапів у додатку WEST AUTO HUB.

РОЗМИТНЕННЯ

Для ввезення транспортного засобу з-за кордону необхідно провести митне оформлення. На території компанії WEST AUTO HUB знаходиться зона митного контролю, куди прибувають автомобілі з-за кордону на розмитнення. Заїзд на термінал можливий 24/7 - цілодобово, в усі дні тижня.

Брокерські компанії, що працюють на території WAH, обслуговують без посередників фізичних та юридичних осіб, супроводжують процес на кожному з етапів. Оформлюють будь- які транспортні засоби - від легкових авто до вантажної та спеціальної техніки. Для партнерів WEST AUTO HUB, що імпортують більше 10 авто в місяць, діє спеціальна пропозиція - знижена ціна на митно-брокерські послуги.

Тих, хто планує займатися декларуванням самостійно, спеціалісти WAH безкоштовно навчають та надають можливість оформлювати свій транспорт за допомогою інструментів компанії.

Розрахувати розмір митних платежів та залишити заявку на оформлення попередньої декларації для перетину кордону дозволить система webex24. У ній також зручно контролювати статус послуг, нарахування та платежі.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Легкові автомобілі з-за кордону повинні відповідати екологічному стандарту не нижче “Євро- 2”; вантажні автомобілі, тягачі та автобуси - не нижче “Євро-5”. Відповідність нормам та стандартам підтверджує сертифікат. Його можна виготовити за один день на території WAH та за потреби надіслати в будь-яке місто України.

Як заробляти на імпорті авто: покрокова «інструкція» фото 2

ПРОДАЖ

Для того, щоб вигідно продавати “свіжопригнані” авто, необхідно забезпечити якісний сервіс. Починаючи із підготовки автомобіля до продажу (мийка, професійні фото, ефективне оголошення), закінчуючи комфортними умовами для покупця (зручна локація, можливість огляду в будь-який час дня, тест-драйв та швидке оформлення купівлі). Збільшують продажі програми фінансування - кредит та лізинг, які можна запропонувати потенційним покупцям.

Усе це для партнерів пропонує майданчик, що знаходиться на території WEST AUTO HUB. Займайтеся розвитком бізнесу, поки спеціалісти компанії продаватимуть ваше авто.

Як заробляти на імпорті авто: покрокова «інструкція» фото 3

РЕЄСТРАЦІЯ

Продавайте “свіжопригнане” авто на майданчику та реєструйте його одразу на покупця. Це мінімізує витрати. На території WEST AUTO HUB знаходиться сервісний центр МВС. Компанія забезпечує повний супровід процесу реєстрації автомобіля. Тут ви отримаєте українські номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Унікальна система webex24 допоможе впорядкувати ваші справи в автомобільному бізнесі: зберігати інформацію про клієнтів, придбані транспортні засоби та документи на них, замовляти і контролювати надання послуг, вести кошторис витрат.

Система миттєво сповіщає на сайті та в мобільному додатку про усе, що відбувається з транспортним засобом. Наприклад, купівлю та оплату авто, завантаження та фотозвіт від перевізника, отримання номеру митної декларації, успішний перетин кордону, завершення розмитнення, сертифікації та реєстрації. Цю інформацію ви отримуватиме в режимі реального часу. А ваш клієнт - за допомогою мобільного додатку WEST AUTO HUB, який синхронізується з webex24.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Поєднання усіх послуг, згаданих вище - це і є бізнес на імпорті вживаних авто з Європи. Підіть легшим та більш прибутковим шляхом - користуйтеся готовим рішенням від WEST AUTO HUB. Комплексний підхід дозволяє отримати відразу усі необхідні послуги.

Фізично представництва компанії WEST AUTO HUB працюють у Луцьку, Нововолинську, Львові, Рівному та Києві. Проте більшість послуг можна отримати онлайн або дистанційно. Уже оформлений автомобіль доставлять в будь-яку точку України.

Як заробляти на імпорті авто: покрокова «інструкція» фото 4

Автоматизувати процес дозволить система webex24. Інформуватиме клієнтів про статус надання послуг мобільний додаток WEST AUTO HUB. Вашою конкурентною перевагою стане швидкість та якісний сервіс.

До речі, у кожного із партнерів компанії є можливість отримувати юридичні консультації та супровід угод, бухгалтерські послуги та навіть орендувати приміщення на території комплексу. Почати автомобільний бізнес ніколи не було так легко.

Стати партнером WEST AUTO HUB
Зв’яжіться з нами — з радістю допоможемо
request